Nově i ve vašem mobilu! (28.01.2020)

 

Jsme rádi, že vám můžeme představit naši novou mobilní aplikaci (pro Android a iOS), díky které nás budete mít vždy při sobě. Pokud často brouzdáte na našem webu, nyní můžete mít přímý přístup ke svému účtu kdekoliv na cestách. Nepotřebujete čekat na svůj domácí počítač, abyste se přihlásili ke svému účtu, vše již můžete spravovat přímo ve svém telefonu. A pro naše mobilní uživatele budeme připravovat čas od času nějaké překvapení (v sekci Akce - Speciální nabídka). 

 

Jakmile ji spustíte, jednoduše zvolte možnost ČESKY, pak v pravém horním rohu klepněte na symbol 3 řádků. Aktivovali jste tím hlavní nabídku a nyní klepněte na „Vytvořit účet“. Zobrazí se vám stránka „Registrace zákazníka“. Tam se můžete buď přihlásit klepnutím na ikonu osoby (vedle ikony nákupního košíku) a napsat svůj e-mail a heslo, které aktuálně používáte v počítači nebo můžete začít vyplňovat formulář a VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET. Poté budete trvale přihlášeni.

 

Jednou se přihlásíte a budete mít vždy přehled o svém účtu, svých objednávkách, oblíbených položkách, nastavit hlídacího psa pro požadované produkty, které jsou momentálně vyprodané atd. Pokud budeme online, můžete nás přímo kontaktovat v reálném čase se svým dotazem (hlavní nabídka v postranním menu "Máte dotaz?"), pokud zrovna nebudeme k dispozici (jsme jen lidi a občas odpočíváme), pak se váš dotaz k nám dostane e-mailem a my odpovíme co nejrychleji to bude možné. 

 

Doufejme, že to bude fungovat stejně dobře jako počítačová verze, pokud máte nějaké dotazy nebo nápady, jak to vylepšit, dejte nám prosím vědět.

 

 

MODELIMEX in AppStore                                                            MODELIMEX in Google Play


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím