NOVINKY (27.11.2021)


V dnešním Newsletteru Vám přinášíme mnoho novinek....


Od tuzemských výrobců:
AEROBONUS (4), AIRES (6), AZ MODEL (1), BRENGUN (20), CMK (8), EDUARD (76), HGW (5), HAULER (4), KOVOZAVODY PROSTEJOV (16), LF MODEL (4), LP MODELS (6), SPECIAL HOBBY (3), NEW WARE (26), PLASTIC PLANET (1), QUICKBOOST (15), RS MODEL (5), SWORD (1).

Z dovozu od firem: 
A&A MODELS (1), ARMA HOBBY (2), ARMADA HOBBY (13), DORA WINGS (2), IBG MODELS (6), ICM (5), MASTER BOX (2), MINIART (8), RESKIT (76), SOVA MODELS (1).

 

Přehled všech novinek najdete zde.

Náš nejnovější Newsletter (případně předchozí soubor) ve formátu MS Excel nebo Acrobat Reader si můžete kdykoliv stáhnout zde.

 

 

POŽÁR VE FIRMĚ EDUARD (19.12.2020)
O této smutné události jste již asi slyšeli a četli mnohé. Vzhledem ke zničení zhruba milionu výlisků pro jejich plastikové modely bude nějakou chvíli trvat, než bude produkce opět plně dostupná. Proto i když máme na webu uvedenou dostupnost 0-3 dny, tak u mnohých plastikových modelů (obzvláště starších typů) bude docházet k tomu, že modely budou dočasně nedostupné a budeme to tedy řešit individuálně. Prosíme vás o strpení a shovívavost při objednávání zboží EDUARD. Děkujeme za pochopení!

 


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím