Platba

 

Dobírka

Při platbě na dobírku zaplatíte zboží řidiči PPL při převzetí zásilky. Lze platit i kartou přímo u řidiče.

Na Slovensko na dobírku neposíláme!!

 


 

Bankovním převodem
Při volbě platby bankovním převodem Vám bude po dokončení objednávky zobrazena částka k úhradě, číslo účtu, konstatní symbol a variabilní symbol. Převedení částky na náš účet NEPROVÁDĚJTE IHNED, protože v době objednávky nevíme, zda ji budeme schopni kompletně vyřídit. Počkejte, až Vás budeme kontaktovat e-mailem o stavu objednávky a konečné částky k převodu.
Ušetříte částku za dobírkovné (ČR). 

Zde jsou informace potřebné k bankovnímu převodu: 
Název účtu: MODELIMEX s.r.o.
Číslo účtu: 248288386/0300 
Banka: ČSOB a. s. 
Variabilní symbol: číslo objednávky (příp. VS z dodacího listu) 


Pro zákazníky ze Slovenska:

Vyčkejte na náš e-mail, ve kterém vám sdělíme částku (v EUR) k bankovnímu převodu na náš eurový účet. Prosíme o zaslání platby jako tzv. SEPA platba na následující účet:

IBAN: CZ8603000000000276961961
BIC (SWIFT): CEKOCZPP
Banka : ČSOB a.s.
Majitel účtu: MODELIMEX S.R.O. 

 


U nás lze platit kartou (3D Secure).

 

Platební kartou
Přijímáme embosované platební karty VISAMastercardVISA Electron a Maestro. Tyto poslední dva typy karet musí být podporovány vydavatelskou bankou pro platby po internetu. V případě platby kartou nám nemusíte posílat číslo karty e-mailem, faxem či dopisem. Stačí, aby jste po odeslání objednávky zadali 16-ti místné číslo Vaší karty, datum expirace (ve tvaru MM/RR) a CVV/CVC kód, což jsou poslední tři, popř. čtyři čísla na zadní straně Vaší karty. Všechny tyto informace jsou pak odeslány přes platební bránu 3D Secure banky ČSOB k autorizaci pomocí zabezpečeného 256-bitového SSL protokolu, který chrání údaje o Vaší kartě před zneužitím. V praxi to znamená to, že ani my informace o Vaší kartě nebudeme znát, avšak v případě neoprávněné platební transakce budeme rychle informováni ČSOB o všech detailech takové platby. 

Transakce je platná 7 dnů. Pokud do té doby neodešleme vaši objednávku, celá částka se vám vrátí zpět na karetní účet a my vás později požádáme o novou autorizaci platby.

V případě, že je Vaše karta chráněná proti internetovým transakcím, na Vašem účtě není dostatek finančních prostředků nebo jste údaje zadali mylně, platební brána vrátí celou transakci jako neplatnou.

MODELIMEX si vyhrazuje právo vyžádat si písemné potvrzení objednávky kupujícím buď faxem či dopisem v případě, že online platba kartou je zpochybena z jakýchkoliv důvodů platební bránou 3D Secure ČSOB, resp. celou objednávku zrušit, jestliže toto potvrzení od kupujícího včas neobdrží. 

Ušetříte částku za dobírkovné (ČR)
V SR ušetříte i za bankovní poplatky.

Odkaz na naši platební bránu naleznete ZDE.

 


 

V hotovosti
Tato možnost je možná pouze při osobním vyzvednutí zboží v naší kanceláři. 
Ušetříte částku za dobírkovné a poštovné.

 


 

EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


 

 

Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím